פורום לבייט פייט
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
פורום לבייט פייט

פורום לא מקצועי לבייט פייט אם מדריכים

אינדקסאינדקס  חיפושחיפוש  הרשםהרשם  התחבר  

D איך נוצרו אנשי זאב וערפדים

Go down 
מחברהודעה
doronr23
טורף תינוק
טורף תינוק

מספר הודעות : 15

D  איך נוצרו אנשי זאב וערפדים Empty
הודעהנושא: D איך נוצרו אנשי זאב וערפדים   D  איך נוצרו אנשי זאב וערפדים Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 4:09 pm

טוב היה איש אחד שרצה כוח ולא רצה למות אף פעם
הסיפור מתחיל בכפר שבו נולד ולאד סימפסט למשפחה רגילה
הכל היה טוב עד גיל 10 כאשר באה מגפת האבעבוות השחורות בה מת כמעט כל הכפר בניהים מעט חברוי של ולאד ומשפחתו ולאד עצמו חלה איך ניצל ברגע האחרון על ידי רופא ששהצליח למצוא את החיסון ונתן לו אותו הקימו משאר הכפר משפחה אחת גדולה של 30 איש {ה170 האחרים מתו במגפה} ולאד המשיך בשגרה הרגילה כי לא יכלו אנשי הכפר להתבטל השיך לערום חציר לקצור ולחלוב את הפרות שנותרו לאחר המגפה ולאד לא אהב את המוות ולכן רצה אלמות ואפשרות להציעו לאחרים בגיל 19 הוא התאב הבמישהי אבל היא לא הייתיה חכמה ואביה לא נתן אותה לבחור הצעיר והחכם איך העני ולאד ונתן אותה לאיזה קירח מזקן נדמה כי חייו של ואלד מאד אוממללים הוא חי בומללות רבה ערירי בלי אישה או ילדים עד גיל 40 בדרכו לביתו האומלל מדרכו מעבודה ברפת {הוא איכר} ופגש את המות על אמת הדך המות אמר לו שהוא יכול לתת לו אלמות {זה לא היעה המות זה היה סארגוויס אל המגפות והמחלות שהתחפש למות} ולאד הסכים כי זה מה שרצה והוא נהיה לערפד הראשון הוא שמח איך לפתע חש תשוקה אדירה לדם {לא אפרט אבל אגיד כי הרבה כפרים נפגעו בגלל פשיטותיו של הערפד ולאד האומלל } ואז איש אחד שולאד רצח את אישתו וכל משפחתו ורצה בכל מאודו להתנקם בו תקף את ולאד בארגוף ולאד נשך אותו וברחה כי אור השמש עלה האיש היה אמור להיפך לערפד ולמות באור השמש אבל בגללל שיגעונו הוא הפך לאדם זאב הוא לא מת אנשי זאב לא אוהבים שמש אבל היא לא תהרגם וכך נוצרו הערפד הראשון ואיש הזאב הראשון ומאז נמשר האיזון על ידי קרבות בין ערפדים למזאבים{אנשי זאב} ונשמר הטאיזון ובני האדם לא נפגעו הרבה למעט לכמה פשיטות של יצורי אופל אלה על כפרים אבל חוץ מזה היה איזון
חזרה למעלה Go down
doronr23
טורף תינוק
טורף תינוק

מספר הודעות : 15

הודעהנושא: D   D  איך נוצרו אנשי זאב וערפדים Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 8:42 pm

אהבתם את הסיפור?אם כן אנא הגיבו
חזרה למעלה Go down
deviljin
טורף צעיר
טורף צעיר

מספר הודעות : 27

הודעהנושא: Re: D איך נוצרו אנשי זאב וערפדים   D  איך נוצרו אנשי זאב וערפדים Icon_minitimeTue Nov 18, 2008 12:14 am

אהבתי רק אחי אתה חייב לשים סימני פיסוק.
חזרה למעלה Go down
D.K
Admin
Admin
D.K

מספר הודעות : 171

הודעהנושא: Re: D איך נוצרו אנשי זאב וערפדים   D  איך נוצרו אנשי זאב וערפדים Icon_minitimeTue Nov 18, 2008 3:56 pm

ותחלק לפסקאות או שאני יעשה את זה. Cool

D  איך נוצרו אנשי זאב וערפדים 1227626801752040

אני המנהל הראשי בפורום!
כן אני לא אתה. DX
D.K המקים של הפורום הזה.
חזרה למעלה Go down
https://bitefightforum.forumisrael.net
plisag
טורף תינוק
טורף תינוק
plisag

מספר הודעות : 6

הודעהנושא: Re: D איך נוצרו אנשי זאב וערפדים   D  איך נוצרו אנשי זאב וערפדים Icon_minitimeTue Jun 23, 2009 2:33 pm

doronr23 כתב:
טוב היה איש אחד שרצה כוח ולא רצה למות אף פעם
הסיפור מתחיל בכפר שבו נולד ולאד סימפסט למשפחה רגילה
הכל היה טוב עד גיל 10 כאשר באה מגפת האבעבוות השחורות בה מת כמעט כל הכפר בניהים מעט חברוי של ולאד ומשפחתו ולאד עצמו חלה איך ניצל ברגע האחרון על ידי רופא ששהצליח למצוא את החיסון ונתן לו אותו הקימו משאר הכפר משפחה אחת גדולה של 30 איש {ה170 האחרים מתו במגפה} ולאד המשיך בשגרה הרגילה כי לא יכלו אנשי הכפר להתבטל השיך לערום חציר לקצור ולחלוב את הפרות שנותרו לאחר המגפה ולאד לא אהב את המוות ולכן רצה אלמות ואפשרות להציעו לאחרים בגיל 19 הוא התאב הבמישהי אבל היא לא הייתיה חכמה ואביה לא נתן אותה לבחור הצעיר והחכם איך העני ולאד ונתן אותה לאיזה קירח מזקן נדמה כי חייו של ואלד מאד אוממללים הוא חי בומללות רבה ערירי בלי אישה או ילדים עד גיל 40 בדרכו לביתו האומלל מדרכו מעבודה ברפת {הוא איכר} ופגש את המות על אמת הדך המות אמר לו שהוא יכול לתת לו אלמות {זה לא היעה המות זה היה סארגוויס אל המגפות והמחלות שהתחפש למות} ולאד הסכים כי זה מה שרצה והוא נהיה לערפד הראשון הוא שמח איך לפתע חש תשוקה אדירה לדם {לא אפרט אבל אגיד כי הרבה כפרים נפגעו בגלל פשיטותיו של הערפד ולאד האומלל } ואז איש אחד שולאד רצח את אישתו וכל משפחתו ורצה בכל מאודו להתנקם בו תקף את ולאד בארגוף ולאד נשך אותו וברחה כי אור השמש עלה האיש היה אמור להיפך לערפד ולמות באור השמש אבל בגללל שיגעונו הוא הפך לאדם זאב הוא לא מת אנשי זאב לא אוהבים שמש אבל היא לא תהרגם וכך נוצרו הערפד הראשון ואיש הזאב הראשון ומאז נמשר האיזון על ידי קרבות בין ערפדים למזאבים{אנשי זאב} ונשמר הטאיזון ובני האדם לא נפגעו הרבה למעט לכמה פשיטות של יצורי אופל אלה על כפרים אבל חוץ מזה היה איזון
תעשה לעצמךטובה ותילמד היסטוריה!
כולם יודעים שלא ככה נוצרו האירים (ערפדים) ומשני-הצורה (אנשי-זאב)
הכל התחיל לפני 5000 שנה. כשנולדתי היתי לי חברה בשם אמבה הכל היה טוב עד שהמגפה הגיעה! כל הכפר חלה בה. חוץ מימני. למרות שגם אני וגם אמבה שתינו מהנהר. ואז יום אחד כשהמבה מתה היא היתה בהריון. לאלויה שלה הגיעו רק גברים. (בהודו באותה תקופה רק גברים היו מורשים להישתתף באליוית) למרות זות אני היתגנבתי לטקס. וראיתי את גופתה של אמבה שרויה במרכז בימת הטקסים ולידה אמד שמאי, הוא אמר כמה מילים ואז שמתי צחוק מורשע זה היה צחוקם של היקאישינים! (שדים) ואז ראיתי את גופתה של אמבה קמה תופסת את פניו של השמאי וליקקה את פניו. בסוף השמאי חסר הפנים צנח ומת. ואז אמבה חייכה חיוך מרושע ונפלה שוב. (חזרה לעולמה) ואז ראינו בעיתות יוצאות מביטנה. (התינוק שלה) אבי מיד תפס סכין ועמד לחתוך את הבטן של אמבה ולהוציע את התינוק. ואני מיד יצאתי מבין השיחים ורצתי לעצור את אבי. כל הגברים צפו בי בתדעמה וליששו אחד אם השני ואמר "מה היא עושה פה?" ואז אבי שאל "טמי מה את עושה פה?" רק גברים מורשים להישתתף בטקס!" אז עניתי "אסור להוציע את התינוק לעולם! הוא מרושע" ואז אחרי ריב ממושך אם אבי אבי ניצח והצויא את התינוק. ואמר"את היתי חברתה הטובה ביותר תיתני את את השם לתינוק" אז קראתי לתינוק יקשה בנם של היקאישינים. הוא גדל. ואז כשהגיעה לגיל 10 כל הגברים שהישתתפו בטקס כולל אבא שלי נעלמו! ואז אחרי 3 ימים הודיעו לי שמצעו שערה של אבי בשלולית דם. לא יכולתי ליסבול את זה יותר! אז מצאתי חבר שמו היה רמה היתחתנו והולדנו ילדים. ואחרי 10 שנים יקשה חזר כשהוא בן 20. פרץ לחדרי ואמר "בואי איתי ואני לא יעשה למישפחתך את מה שעשיתי לאביך." היססתי ולבסוף הסקמתי בתנאי שהוא לא יגעה במישפחתי. הוא הסכים. לבסוף הוא אמר שאם אני רוצה שמישפחתי תיחיה אני חייבת להפוך לאחד מגיזעו ((באותם ימים לא ידעו מה זה ערפד)(טוב גם היום לא יודעים מה זה ערפד. ושאפילו החבר הכי טוב שלך יכול להיות ערפד))ואז הוא פתח לי את הוירד ואת שלו והצמיד את שני הוורידים ביחד. ואז הרגשתי מוזר. הרגשתי כוח! וכך הפחתי לערפד השני.

טוב אין לי כוח לירשום את הכל. וזה אפילו לא פרק אחד.
אני ירשום את ההמשך כשהיה לי כוח.
חזרה למעלה Go down
http://mivirtualcity.fav.co.il/
הירו סאן
טורף תינוק
טורף תינוק

מספר הודעות : 1

הודעהנושא: הסיפור הראשון נשמע פחות אמין!   D  איך נוצרו אנשי זאב וערפדים Icon_minitimeTue Jul 31, 2012 3:36 am

אבל מכווין שאני ילד שתמיד האמין בעל טבעי וכל הדברים האלו עליי לציין שאני חושב שהערפדים לא נוצרו לא כך ולא כך אין לדעת איך הערפדים נוצרו מכווין שאין לנו שום הוכחה מדעית או פיזית שהערפדים נוצרו כך

פעם הבאה שאתם מביאים עובדה כלשהי בדקו שהיא נכונה ב100%
ואל תביישו את האופל והשאול הנצחי Exclamation
חזרה למעלה Go down

D איך נוצרו אנשי זאב וערפדים
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1